Nejnovější příspěvky

2016-02-17 – Studio Beta – Host byzantský biskup Timotej a jeho host

2017-04-06 – Studio Lípa – Letem světem internetem – nejnovější události, názory a komentáře, které jsme pro vás vyhledali na internetu

2019-02-17 – Studio Beta – Komentované zprávy Soni Zikmundové

2023-05-23 – Studio Beta – Jan Skalický s dalšími bezpečnostními riziky.

2023-05-24 – Studio Beta – Petr Žantovský nejen o cenzuře a České televizi.

2017-10-12 – Studio Beta – Milan Vidlák, šéfredaktor časopisu Šifra o všem, co vás zajímá.
« 2019-03-11 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů s interakcí 2019-03-11 – Studio Lípa – Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 2019-03-04. »
Vyhledávání v archivu
PROSÍME PODPOŘTE NÁS
- Zřizovatel Spolek Svobodné rádio, z. s.
- Bankovní číslo účtu270 091 89 11/2010
- IBANCZ6520100000002700918911
- SWIFT/BICFIOBCZPPXXX
Vaše příspěvky za tento měsíc jsou
31.0,- Kč
Velmi děkujeme za Vaši podporu
Advertisement
KONTAKT
Studio Beta
Studio Kladno
Studio Berlín / Zdeněk Chytra
Studio Itálie/ Monika Pilloni
Studio Vyšehrad:
Studio Kalich:




