Nejnovější příspěvky

2017-08-27 – Studio Beta – Benjamin Kuras. Pohřbívání svobody. 2. část.

2016-09-14 – Studio Beta – Komentované zprávy Soni Zikmundové

2023-05-14 – Studio Beta – Nejstarší říše světa. 48. část.

2015-11-25 – Studio Beta – Aktivista Pavel Matějka

2023-07-20 – Studio Beta – Miloš Hubáček. Titanic. 19. část.

2020-10-02 – Studio Beta – Josef Skála. Marx a neomarximus.
« 2022-11-10 – Studio Kladno – Hovory pod lampou. Host: Jana Yngland Hrušková 2022-11-11 – Studio Itálie – Zpravodajské pilulky: rezonující témata z domova i zahraničí »
Vyhledávání v archivu
PROSÍME PODPOŘTE NÁS
- Zřizovatel Spolek Svobodné rádio, z. s.
- Bankovní číslo účtu270 091 89 11/2010
- IBANCZ6520100000002700918911
- SWIFT/BICFIOBCZPPXXX
Vaše příspěvky za tento měsíc jsou
31.0,- Kč
Velmi děkujeme za Vaši podporu
Advertisement
KONTAKT
Studio Beta
Studio Kladno
Studio Berlín / Zdeněk Chytra
Studio Itálie/ Monika Pilloni
Studio Vyšehrad:
Studio Kalich:




