Nejnovější příspěvky

2016-07-04 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů

2021-09-15 – Studio Beta – Ivan Kratochvíl: Vzniká platforma ANS.

2023-06-17 – Záznam sedmého srazu Svobodného rádia 17.6.2023.

2021-10-18 – Studio Beta – Nad dopisy posluchačů s interakcí.

2016-01-18 – Studio Beta – Co jsme nevěděli o Havlovi a další informace

2016-07-19 – Studio Beta – Martin Vacek o krajských a senátních volbách
« 2023-04-18 – Studio Beta – Jan Bohuslav Miltner. Čeští obránci Vídně před Turky roku 1529. 2. část. 2023-04-12 – Studio Beta – Tomio Okamura o dění na politické scéně. »
Vyhledávání v archivu
PROSÍME PODPOŘTE NÁS
- Zřizovatel Spolek Svobodné rádio, z. s.
- Bankovní číslo účtu270 091 89 11/2010
- IBANCZ6520100000002700918911
- SWIFT/BICFIOBCZPPXXX
Vaše příspěvky za tento měsíc jsou
27.642,- Kč
Velmi děkujeme za Vaši podporu
Advertisement
KONTAKT
Studio Beta
Studio Kladno
Studio Berlín / Zdeněk Chytra
Studio Itálie/ Monika Pilloni
Studio Vyšehrad:
Studio Kalich:




