Martin Koller – A co teď, pohádkáři Hřibe, Koláři, Novotný?

image

Sedmého května jsem se vyjel dozásobit před svátky a přitom si poslechl komentář v českém rozhlase na téma osvobození Prahy. Podobnými jsou současná česká média zavalena a slouží především k ohlupování mladé generace. Mají u stále hloupější mládeže vyvolávat pohrdání a nenávist vůči Rusku a ochotu dobrovolně se podřizovat německému koloniálnímu panství, případně neméně dobrovolně se nechat zabít v preventivní válce proti Rusku.

 

Kromě vydatné samochvály ČR (Český rozhlas placený z našich peněz, stejně jako ČT), který se začíná podobat ČT, jsem si poslechl donekonečna omílanou novou historii osvobození Prahy. Rudá armáda prý dorazila až šest hodin po odchodu Němců, takže pouze obsadila již osvobozenou Prahu. Dokonce byla citována nějaká paní, údajně pamětnice, která do ČR napsala, že první do Prahy dorazil motocykl se dvěma Rudoarmějci. Údajně se jí ptali: „Gdě fricy.“ A ona napsala do ČR, že tito fricy, tedy Němci byli již pryč šest hodin. Mohla uvést, zda to měřila se stopkami v centru, či na kraji města. Pokud se Rudoarmějci ptali aspoň přibližně dospělé ženy, nikoli děcka, mělo by být údajné svědkyni kolem 90 let.

Nicméně je důležité, že uvedla přesně to, co vytváří jako novou českou historii euromarxistická propaganda v zájmu nadnárodních zájmových skupin reprezentovaných Sorosem, Allbrightovou, Merkelouvou a u nás Žáčkem Hřibem, Kolářem a především veleduchem Novotným z Řeporyjí. Ten na druhý pokus (první neúspěšný byl střední ekonomická) prolezl s vydatným tatíkovým sponsoringem církevní střední školu ve 26 letech. I ten nápis oslavující SS Vlasovce na pomníku v Řeporyjích napsal Žáček (bývalý ředitel ÚSTRu, poradce Porošenka na Ukrajině, aktuálně TOP09), který to samozřejmě zapírá. Patrně nechtěl připustit, aby se jeho pomocný dělník Novotný příliš duševně namáhal. Pánové inženýr Topolánek, vysokoškolský pedagog Fiala a předlistopadový doktor přírodních věd Vondra a další mají opravdu důstojného partnera.

T-34 proti Hetzerům na Klárově

Pro všechny výše uvedené „historiky“ a pohádkáře, jim posluhující mediální nádeníky a především jejich posluchače a čtenáře, si dovoluji připomenout nezpochybnitelnou historickou skutečnost. Devátého května ráno přijížděly k Hradčanům tři sovětské tanky T-34 s taktickými čísly 23, 24 a 25. Jako průvodce a tlumočník s nimi jel uprchlý vězeň František Souček, který si dva roky užíval německých kriminálů. Na Hradčanech je varoval kapitán Kaše, jenž se zúčastnil povstání s tím, že na Klárově jsou Němci. Nicméně tanky pokračovaly v jízdě do centra města, přičemž po cestě měly zajistit Mánesův most. Podle dosažitelných informací jely v pořadí 24, 23, 25. Tanku číslo 24 velel gardový poručík Ivan Grigorijevič Gončarenko. Tento tank vjel do léčky, kterou připravila na Klárově čtyři německá samohybná děla/stíhače tanků JPz 38(t) Hetzer. Tato vozidla s vysokou bojovou hodnotou využívala podvozek předválečného československého tanku LT vz. 38 a byla v době okupace masově vyráběna v podnicích ČKD Praha a Škoda Plzeň.

První ranou Hetzeru byl zabit poručík Gončarenko a raněn František Souček. Osádka tanku pokračovala v boji, přičemž při dalším zásahu byl zraněn řidič staršina Ijla Šklovskij, který přišel o oko a dále lehce přední střelec a radista Alexandr Filipov. Střelec seržant Pavel Batyrov a nabíječ Nikolaj Kovrišin zničili v souboji jeden Hetzer. Další zlikvidovala palba tanků 23 (velitel poručík Burakov) a 25 (velitel poručík Kotov). V boji byli dále zabiti vezení samopalníci (pravděpodobně průzkumníci) Mjagov, Davydov a Vostrikov. Zbývající dva stíhače tanků Hetzer ujely, pravděpodobně směrem na Smíchov. Tanky číslo 23 a 25 pokračovaly v cestě do centra Prahy, kde číslo 23 dorazil jako první na Staroměstské náměstí.

A my od našich politiků a mediálních pracovníků posluhujících cizákům při štvavé protiruské propagandě dostáváme dlouhodobě politická školení na téma, jak Rudá armáda neosvobozovala Prahu, její vojáci v Praze nebojovali, pouze se opíjeli, případně kradli. Podle nové historie Hřibů, Kolářů a Novotných osvobodili Prahu hrdinové z SS ROA generála Vlasova, abychom mohli nevděčně a sprostě a lživě urážet a ponižovat osvoboditele na cizáckou objednávku. A ejhle, devátého ráno, kdy byli údajně Němci dávno pryč a Praha osvobozená, bojuje téměř v centru jednotka německých obrněných vozidel s tanky Rudé armády. A co teď, pohádkáři Hřibe, Koláři, Novotný, pracovníci protinárodní ČT, ČR a dalších médií, a co vy historici, kteří nestoudné lhaní podporujete? Opět se potvrzuje, že jedním z dvou hlavních pilířů německé EU a pracovním nástrojem jejích místních lokajů, je lež, což dokazují ubohé komedie kolem Kubery, agenta s ricinem i ničení památníků osvoboditelů.