Martin Koller – Pár postřehů k eurovolbám

image

Pomalu se nám začíná rozjíždět další volební komedie podporovaná euromarxisty z Washingtonu, Bruselu a Berlína a jejich médii, počínaje ČT. Nelítostný boj o přetékající koryta slouhů v Bruselu v pozici europoslanců a samozřejmě na ně navázaná koryta mezi 60 000 podslouhy, konkrétně všemožnými, vesměs zbytečnými úředníky, kteří jsou na eurokomisaře, europoslance a jejich partaje navázaní. Stále stupidnějšími nápady se snaží dokazovat svoji potřebnost. Margaret Thacherová správně konstatovala, že EU se opírá o byrokracii, protože nic jiného nemá. Jen zapomněla na slovo zkorumpovanou.

Euromarxistická sázka na hloupost

Většina evropských komisařů, slouhů i podshlouhů už dávno ztratila vztah k pojmům národ, nebo čest. Někteří z nich pravděpodobně nic takového nikdy neměli. Typickým příkladem je eurokomisařka Jourová za ANO, která je důstojnou a ilustrativní reprezentantkou svého šéfa. Těm, kteří mají čas a chuť se zabývat politikou, nemusím připomínat, že EU není nic jiného, než euromarxistický , rasistický, korupční a byrokratický pangermánský projekt, který navazuje na nacistickou třetí říši. Hitler i Goebels z počátku vykládali, že jsou socialisti a slovo nacionální nepoužívali. Tomu budu věnovat jeden z následujících článků. Celá volební komedie je zaměřena na udržení koryt pro osvědčené slouhy, kteří jsou ochotni bezohledně zajistit pokračování zvrhlých ideí svých pánů ve Washingtonu, Bruselu a Berlíně. Vychází z předpokladu, že voliči jsou natolik hloupí, že se dají nachytat na sliby zvýšení platů a důchodů a zapomenou na stále totalitnější režim eurokomisařů a afroislámskou invazi. Možná ani voliči ANO a jeho miliardářského oligarchy nepřehlédli, že mírný růst důchodů a mezd, následně vydatně převýšil růst cen, prakticky čehokoli, především potravin a energií, ať už elektřiny, nebo pohonných hmot. Jak jinak, lokomotivy si kupuje málokdo. Byla to ukázková podvodná komedie, která se v současnosti opakuje. Evidentně opět s úspěchem, přestože na konci bude výsledkem jen další pokles životní úrovně většiny občanů, nejen těch, kteří bezmyšlenkovitě volí současnou vládu. Přitom nejlepší vláda, nejlepšího premiéra má dostatečné mechanismy a může růst cen, například elektřiny omezit, případně i zastavit. Jenže proč, když z každé koruny jdou daně do zkrachovalého domácího hospodářství a především do Bruselu a do kapes cizáků, především Němců kterým patří u nás kdeco a pražská havlérka jim posluhuje jak o závod. V minulém roce tak odešlo z republiky již kolem neuvěřitelných 800 miliard korun. A to prý nejsme kolonie. Jak to asi bude vypadat, až tuto realitu panstvo z Berlína a Bruselu přizná.

Kromě sociální komedie a slibů se opět praktikuje nabídková metoda typu horší a ještě horší kandidát, takže vlastně téměř není z čeho si vybrat. Typickým příkladem byly nedávné prezidentské volby na Slovensku. Doslova mne šokoval článek jistého zemědělce z Plzeňska na parlamentních listech. Odešel zhnuseně  z ANO, což dokazuje, že není omezeným slouhou. Ukončil podnikání v zemědělství a věnuje se dopravě. Nicméně jeho ikonou se stal Pavel Telička, bývalý eurokomisař a současný europoslanec, dříve člen vedení ČSSD, zaměstnanec koncernu Wolkswagen, poté spolupracovník Babišova kamaráda Bakaly, následně reprezentant ANO. A především člověk, který pro naši republiku zajistil ty nejhorší přístupové podmínky do EU, které těžce poškodily naše zemědělství, například ve srovnání s Polskem. Možná právě kvůli nim odešel zemědělec z Plzeňska ze zemědělství. Telička vždy hlasoval proti zájmům českého národa. A z tohoto individua, které se celoživotně a bez jakýchkoli skrupulí drží pouze přeplněných koryt a výnosné služby cizákům a proto si založilo stranu Hlas je exzemědělec a současný řidič orgasticky nadšen. Údajně proto, že Telička má dobré názory a vzornou účast v europarlamentu. Jako by pro nás europarlament a Telička osobně udělal někdy něco dobrého. Bůh s námi, když máme takové voliče.

K úžasnému Teličkovi je třeba připomenout další taktiku euromarxistů, mimo nabídky horších a ještě horších. Jedná se o několik desítek stran, hnutí a jednotlivců, kteří mají pouze jediný úkol. Pobrat co největší počet vlasteneckých hlasů stranám, které mají potenciál uspět, konkrétně SPD, Svobodným a doufejme i Soukromníkům. Proto takové partaje i jednotlivci vykřikují nejhlasitěji ta nejvlastenečtější hesla, místy i za hranicí zákona, a přesto se jim dostává prostoru v médiích. Vycházíme-li z faktu, že do eurovoleb se přihlásilo víc, než třicet stran a uspět jich může reálně méně, než deset, je situace jasná. Buď se jedná o škodiče placené z Bruselu, Berlína, nebo přímo Sorosem a spol., nebo bojovníky, kteří se snaží získat finance za volby, obvykle obojí. Každopádně, každé procento i promile hlasů, které získají, snižuje šance nemnoha vlasteneckých kandidátů ve volbách a podporuje současnou EU pangermánských kolonizátorů.

Z přehlídky perspektivních cizáckých slouhů vyčnívá pouze Jiří Payne za Svobodné a Ivan David, případně jiní nepočetní kandidáti. Jen bych připomenul nedávné hlasování našich europoslanců v Bruselu o africké směrnici. Kdo z nich se k tomu vyjádřil voličům? Naše média vedená ČT o tom samozřejmě zarytě mlčí a moderátoři se neptají politiků, proč hlasovali jako afričtí europoslanci, když jsou placeni z českých daní. Naopak od ČSSD slyšíme už naprosto drzou a prolhanou propagandu, která předčí i Babiše a Piráty. Vykládají o svých zásluhách, především ministra zahraničních věcí Petříčka, kolik toho pro nás vybojoval. Ano, udělal vše, co mohl pro podporu afroislámské invaze, případně jaderné války. Jenže nás neohrožuje pouze afroislámská invaze.

Oligarchovi migranti

Náš nejlepší premiér od roku 1990 se v poslední době nějak pozapomněl pochlubit dalšími státnickými a vlasteneckými činy. Především je to slib Merkelové, že k nám přijme 200 000 migrantů z Ukrajiny. Osobně nemám nic proti Ukrajincům. Jsou to bílí Evropané, Slované s křesťanskými historickými kořeny, v naprosté většině civilizovaní, absolvovali aspoň základní školu evropského typu a přicházejí pracovat, nikoli šířit nenávistné náboženské ideologie. Navíc jsou z velké části oběťmi zlodějských protinárodních režimů, které od roku 1990 rozkrádají a rozprodávají jejich zemi a ten poslední ji zatáhl do občanské války. Ukrajina se stala vzorem toho, jak by měla vypadat východní kolonie EU. Ponížená žebrota ovládaná několika oligarchy, kteří si zprivatizovali stát jako soukromé vlastnictví. Takový návrat do středověku, sen oligarchy Babiše a jeho cizáckých šéfů.

Z hlediska naší republiky je zde ovšem ekonomický a sociální problém. Kolem 200 000 lidí v krátké době a k tomu neustále potichu přibývající afroislámští migranti musí někde bydlet, něco jíst a pít, spotřebovávají energie a budou požadovat v souladu se socialistickou ideologií EU všemožné sociální služby. Pro ilustraci bych připomněl, že Plzeň, kde jsem v roce 2016 neúspěšně kandidoval proti Vydrýskovi, který již třetí rok kouká v Praze na Radyni a hlasuje proti českému národu (blahopřeji, milí krajané), má něco přes 160 000 obyvatel. Takže by se musely přidat ještě například Rokycany a Blovice aby se dosáhlo přibližně počtu migrantů, kteří mají být v souladu se slouhovstvím Babiše pangermánům přijati jen z Ukrajiny.

Povede to logicky k extrémnímu tlaku na růst cen bydlení, kde již v současnosti jsou mnohé mladé české rodiny bez šance. V podstatě se u nás zopakuje negativní vývoj v Británii z osmdesátých let minulého století se všemi dopady, které vidíme v současnosti. Především z tohoto důvodu se staví domy jak o závod pro spekulanty, kteří kupují celé domy, aby je mohli pronajímat migrantům. Naše nejlepší vláda od roku 1990 se nedostupností bydlení pro mladé české rodiny nevzrušuje, chybějící děti nahradí migranti a po nás potopa. Pár vyvolených uteče do cizinya my všichni zaplatíme za nemyslící voliče ANO, Pirátů, ČSSD a dalších euromarxistických partají pražské havlérky.

Díky stupidní zemědělské politice a neexistující systémové péči o půdu, včetně jejího rozprodávání cizákům, tragicky ubývá vody a zároveň přibude jedno slušně velké město jejích spotřebitelů, čističek, potřeby likvidace odpadů…. Pracující i nepracující migranti budou samozřejmě požadovat od počátku zdarma zdravotnictví, školství, sociální podporu v nezaměstnanosti a později rovněž důchody. I z hlediska bezpečnosti jsou problémy s přibývajícími agenturními dělníky, novodobými otroky. Rozdíl je pouze v tom, že otrokář se musel o svoje otroky, které si koupil postarat i když nepracovali. Současný oligarcha je vyhodí na ulici a musí se o ně postarat stát z našich daní. Ekonomičtí migranti budou, stejně jako kdekoli jinde nástrojem tlaku na udržování nízkých mezd, tedy pokračující chudoby většiny obyvatel ve srovnání s EU, která na nás parazituje i tímto způsobem. Špinavé výroby náročné na energie, dopravu a vodu se přesunou do kolonií a doma v Německu se bude hrát ekologistická komedie o zdravém životním prostředí.

Počátkem devadesátých let minulého století se ve studii CIA konstatovalo, že nové demokracie nedosáhnou úrovně Německa a několika dalších vedoucích zemí EU nikdy. Proč taky, když EU, ani jejich domácí slouhové z euromarxistické pražské havlérky o to nemají zájem. Je přece krásné, mít plnou hubu socialistických žvástů a žít si bezpracně jako král. Stačí jen odhodit čest a národ, posluhovat cizákům a přesvědčit dostatek hlupáků jako voličů a ostatní otrávit a tak, že k volbám ani nejdou.

Koloniální hospodářství budoucnosti

Nelze přehlédnout ani další problém. Je zcela evidentní, že otrokářský systém migrantů a agenturních zaměstnanců jako levných pracovních sil dokazuje stagnaci průmyslu v EU, ve východních koloniích obzvláště. Žádná čtvrtá, či pátá průmyslová revoluce zde není a nebude. U nás je jedna továrnička čtvrté generace v Liberci. Oligarchové si evidentně spočítali, že otroci jsou levnější, než technologické modernizace a robotizace zastaralých provozů.  I tupější migrant poměrně rychle pochopí, že má otáčet šroubovákem nalevo, místo napravo. Není třeba drahého stroje, ani programu. Vracíme se do doby před sto lety, kdy kraloval extenzivní průmyslový rozvoj, tedy více uhlí, více oceli, více elektřiny, více vody a k tomu více dělníků. V dnešní době to znamená smetiště civilizace. Primitivní výroba se stěhuje z Afriky a Asie zpět do Evropy. Montovny, lisovny s velkým podílem primitivní ruční práce. Levná pracovní síla za hranicemi a nižší dopravní náklady pro pangermánské evropské panstvo. Proto požadují více Evropy.

Komunisté již v šedesátých letech poukazovali na potřebu přechodu k modernější průmyslové výrobě, mimochodem právě proto, že naráželi na nedostatek pracovních sil. Moc jim to nešlo, mimochodem díky diktátu omezenců typu Brežněva z Moskvy, ale aspoň snahu měli. Kromě toho, tehdejší komunisté směřovali ekonomické výsledky státu na jeho rozvoj, nikoli do kapes oligarchů, cizáků a jejich domácích slouhů. Dnes nás unáší v rámci EU opačný ekonomický i politický trend a Filipovi takzvaní komunisté to v rámci pražské havlérky nadšeně podporují.

K statisícům Babišových migrantů je třeba připočítat růst potřeby energie, která bude proto dražší a vody, která z velké části patří cizákům, a mimo jiné i proto bude taky dražší. To vše pro zaostalou extenzivní průmyslovou výrobu. Také nelze přehlédnout fakt, že minimálně první generace pracujících migrantů bude posílat peníze domů, což znamená odliv z hlediska realizace na našem trhu. V případě Ukrajiny budeme jako slouhové dalšího pangermánského tažení Německa na východ v podstatě podporovat tamní protinárodní režim zlodějiny a války.

Noví voliči pro euromarxisty

Nicméně, migranti, ať už pracující, nebo parazitující, mají v současnosti rostoucí hodnotu i z hlediska politiky. Naše současná vláda, nejlepší od roku 1990 (ANO a ČSSD s podporou pražské havlérky vedené Piráty) a její nejlepší nezištný a vlastenecký premiér od roku 1990, multimiliardářský oligarcha Babiš si připravují statisíce nových voličů. Potají, jako gangsteři schválili a implementovali evropskou směrnici, která umožňuje migrantům volit. Média vedená ČT, která se starají o kdejakou blbost ve světě o takovém zásadním kroku domácí politické reprezentace samozřejmě mlčí. Aktuálně mohou migranti volit pouze do úrovně městských zastupitelství, ale to je jen základ na cestě k účasti v parlamentních volbách a eurovolbách. Koho budou volit migranti, kteří nemají vztah k této zemi? Samozřejmě svoje euromarxistické dobrodince z pražské havlérky, kteří jim umožnili příchod z rozkradené Ukrajiny, nebo ze Somálska, či Afghánistánu. Bude to vítaná posila pro partaje pražské havlérky od TOP 09 až po Filipovu KSČM.

Tam snad úplně zblbli a vrhli se na proletářský internacionalismus, který v praxi nikdy a nikde nefungoval. V Marxově Německu, stejně jako později v SSSR. A teď by ho chtěli realizovat s afroislámskými migranty ze Somálska, nebo Afghánistánu. Evidentně jim jde o voličské hlasy do budoucna, stejně jako dalším partajím pražské havlérky. Současný proletářský internacionalismus euromarxistů vypadá v praxi tak, že proletáři jsou bílí Evropané a internacionálně mají živit kdejakého povaleče ve světě a kdejakého migranta prolezlého tropickými nemocemi a islámskou agresivitou na doživotní placené dovolené v Evropě. Nelze se divit, že soudružky a soudruzi hlasovali v Bruselu za africkou směrnici. Zároveň je ze strany vedení KSČM snaha o spolupráci s novou (euromarxistickou) levicí typu Zelených a Pirátů. Jen tak dál, soudruhu Filipe.

Když si reprezentant ODS a zapálený milovník migrantů Pavlík sprosťák zřídí v Řeporyjích uprchlický tábor, má díky směrnici o volících migrantech zajištěné koryto navždy. Nelze se tudíž divit jeho nadšené podpoře migrace a migrantů. Ostatně právě on je vzorovou ukázkou toho, kam až se propadla ODS za vlády Nečase a Fialy. Mira Topolánek, který se snad úplně zbláznil, jím chtěl nahradit ve sněmovně vyštvaného Václava Klause mladšího, který si dovoluje být vlastencem a říkat pravdu. A co horšího, stává se jednou z nemnoha osobností naší politické scény pokryté jinak šedými euromarxistickými nulami. Renomovaný odborník a vlastenec nahrazen sprosťákem podporujícím migraci, který o sobě všude vykládá a píše, jak je inteligentní. Na základě čeho? Vlastní halasné bezbřehé arogance? Již Churchill říkal, že hloupost se s arogancí snoubí, nikoli inteligence. Tehdy mluvil o arabských muslimech, nelze vyloučit, že se to vztahuje i na multikulturalisty z pražské havlérky ODS.

V evropské civilizaci byly nedílnou součástí inteligence i vzhled a vystupování na veřejnosti. V předlistopadovém období se dostali do politických funkcí i lidé bez vyššího vzdělání, které si museli doplňovat v rámci tehdejšího kvalitního školství, samozřejmě s výjimkou politických vysokých a novinářských škol založených pouze na propagandě a podlézání sovětským soudruhům. Ale žádný politik na komunální, ani celostátní úrovni se nevyjadřoval jako Pavlík sprosťák a další reprezentanti pražské havlérky. A to prý Havel zavedl do české politiky morálku. V evropských hodnotách euromarxisty Jakuba Jandy a jemu podobných reprezentantů pražské havlérky a její nejlepší vlády jsou evidentně zcela jiné priority, než slušnost a civilizovanost. Už jen nápad nahradit Klause mladšího sprosťákem z Řeporyjí mluví za vše o úrovni současné ODS. Začíná být jakási řepná.

Komentářů: 6

  1. Pingback:VáclavVáclav

    • Pingback:Martin DukátMartin Dukát

  2. Pingback:VáclavVáclav

  3. Pingback:ŠupkaŠupka

  4. Pingback:lidmilalidmila