Martin Koller – Charanzové nové šaty

image

Včera dne 22. 5. 2019 zveřejnily Parlamentní listy ve 14 hod 16 min článek europoslankyně Dity Charanzové s nadpisem Martin Koller lže. Jednalo se o reakci na můj článek zveřejněný téhož dne. (Článek obdobného obsahu vyšel jako dvoudílný na Nové republice jako Lekce z geopolitiky, k němu s Charanzová nevyjadřuje) Oba články se na PL již posunuly do archivu, protože tam přibývají rychlým tempem, především před volbami. Nejrychleji je lze najít na google pod heslem: martin koller právě dnes. Vzhledem k tomu, že europoslankyně Charanzová, která reprezentuje hnutí ANO oligarchy Babiše mne obviňuje ze lži, žádám v souladu s tiskovým zákonem o zveřejnění následujícího textu, který nejen vyvrací tvrzení Charanzové, ale rovněž ho dává do širší souvislosti.

Europoslankyně napsala doslova: „Musím se hrubě ohradit vůči nepravdivým informacím v článku Martina Kollera (21. 5. 2019, Hnus, lži a rozkrádačky, bude vám zle). Autor textu mne zde mj. napadá, že jsem hlasovala pro potrestání naší republiky za odmítání migrace. Není to pravda, je to lež, která má jediný cíl, a to poškodit mé jméno v nadcházejících evropských volbách. Nikdy, opakuji, nikdy jsem nehlasovala proti zájmům české republiky a českých občanů, nikdy jsem nehlasovala pro kvóty pro uprchlíky, a je naprostý nesmysl, abych, jak pan Koller lživě tvrdí, podporovala nějaké potrestání Česka za jejich neplnění.“

Europoslankyně Charanzová si možná doslova vynutila, že uvedený text byl připojen pod můj článek. Už něco takového není na PL obvyklé, ani jinde. Připomíná to dobu před třiceti lety, kdy se k západním filmům připojovaly politické komentáře a školení. Mám nehezký dojem, že Europslankyně, případně její oligarcha vyvíjeli nepřípustný nátlak na redakci PL, ne-li jim přímo vyhrožovali. Ať už se Charanzové přílepek dostal k mému článku jakkoli, je mi to jedno, stejně je jeho obsah prokazatelně nepravdivý. Nicméně mi není jedno, že paní Charanzová tam opakovaně tvrdí, že lžu. Ničím to nedokládá, žádnými fakty, pouze textem připomínajícím hysterické výkřiky. Navíc mne lživě obviňuje z toho, že jsem ji napadal za hlasování z hlediska kvót na migranty. Nic takového v mém článku není. Samozřejmě chápu, že europoslankyně může mít v panické hrůze z pravdy a ze ztráty koryta v Bruselu, případně v Aspen Institutu optické iluze, ne-li halucinace. Nelze vyloučit, že redakce PL umístila přílepek za můj článek bez nátlaku pouze z prostého soucitu s europoslankyní, která v dočasném pomatení možná ani neví, co píše. Dokonce možná ani neví, jak v europarlamentu hlasovala. Zde se musím zeptat, zda se u poslanců a europoslanců prověřuje duševní stav, například chorobná tendence k lhaní, rozvinutá kleptomanie, nebo ničím nepodložená arogance. Doporučuji všem, přečíst si diskuzi za jejím článkem, kde se vyjadřuje 150 čtenářů, prakticky jednomyslně, stojí to za to.

Musím s potěšením konstatovat, že redakce PL dosud pracuje před volbami profesionálně a v duchu svých nejlepších tradic, takže zveřejnila přehled některých hlasování našich europoslanců za minulý a tento rok. Již tím, mne do určité míry očistila od nepravdivého a pomlouvačného obvinění europoslankyně Charanzové. Navíc čtenáři dostali před volbami opravdu cenný materiál z hlediska hodnocení práce europoslanců a jejich vztahu k naší republice a jejím občanům. Článek se jmenuje: „Tady je máte“ a byl zveřejněn 22. 5. 2018 v 18 hod 50 min. Na Seznamu bychom se něčeho takového určitě nedočkali, v ČT rovněž nikoli.

Informace o hlasování europoslanců v Bruselu lze nalézt na internetu – https://www.europarl.europa.eu/plenary/cs/votes.html?tab=votes. Tam se může každý přesvědčit, jak paní Charanzová hlasovala a jak statečně a vlastenecky se bila za zájmy naší země a našich občanů za naše peníze. A nejen ona. Zde je třeba zdůraznit, že Charanzová je členkou Aspen Institutu vedeného Allbrightovou a uprchlým oligarchou Bakalou, který ovládá ČT, stejně jako její kolegyně za ANO v europarlamentu Dlabajová a eurokomisařka Jourová a rovněž například Hamáček z ČSSD a generál Hanba.

Jen bych zopakoval hlasování 18. 5. 2017:

Uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů. Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, za KDU-ČSL: Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, za STAN: Polčák, za ČSSD: Poche.

Hlasování 18. 4. 2018 o přijetí globálního paktu o pravidelné a řízené migraci. Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, Pospíšil, za STAN: Polčák, za ČSSD: Poche.

Hlasování o potrestání Maďarska, které je naším spojencem a vzorem při odporu proti afroislámské nelegální migraci a porušování zákonů EU. Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, Pospíšil, za STAN: Polčák, za ČSSD: Poche.

Hlasování o africké deklaraci, která zvýhodňuje pod smyšlenými argumenty černochy proti ostatním rasám 26. 5. 2019. Úplný text bohužel není zveřejněn ani na PL. Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek, za KDU-ČSL: Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, Pospíšil, za STAN: Polčák, za ČSSD: Keller. Za KASČM: Konečná, Maštálka.

Hlasování o podpoře přesídlování, takzvaná Strategie pro Sýrii 18. 5. 2019: Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Telička, Ježek, za KDU-ČSL: Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, za STAN: Polčák, za ČSSD: Poche
Při hlasování o kvótách pro migranty 29. 5. 2015 není ANO ještě uváděna. Pro hlasovali za TOP 09: Štětina, Niedermayer, Polčák, za KDU-ČSL: Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, za ČSSD: Poc, Poche, Sehnalová, Keller.

Babišovy lentilkové šaty

Když chce chobotnice zmizet nepřátelům, vypustí ingoustový mrak. Když chce zmizet skunk, vypustí mrak smradlavé tekutiny. Když chce zmizet politik, vypustí přehlídku lží a výmluv, případně sehraje na veřejnosti komedii k odvedení pozornosti od sebe a důležitých témat.

Jak si čtenáři určitě všimli, prakticky ve všech případech hlasovali europoslanci ANO, TOP 09 a KDU-ČSLv bratrské, či sesterské shodě. A někdo nám neustále přehrává komedie, jací jsou Babiš a Kalousek nepřátelé. Stejné je to s tandemem Bakala-Babiš. Bakala mu poskytuje maximum prostoru v ČT a rovněž Seznam, který je hlásnou troubou Aspen Institutu, neboli Allbrightové a Bakaly dává Babišovi maximální prostor.

Důvod je jednoduchý. Stačí si připomenout, že oligrcha Babiš se svou partou a kumpány s ČSSD s podporou KSČM prodal státní firmu a s ní práva na těžbu lithia australské těžařské společnosti, za níž stojí Allbrightová. Jedná se největší přírodní bohatství naší republiky, s odhadovanou hodnotou v bilionech korun. Česká republika bude dostávat žebráckých 13 % ze zisku. Osobně pochybuji i o tom. Počítám, že to bude jako s ropou ve Venezuele, kde ropu vykupovala jedna firma za minimální cenu, z té platila vládě Venezuely podíl a přepadávala ropu dál s mnohonásobným ziskem. Čekal bych, že takzvaná opozice vedená TOP 09 a KDU-ČSL se bude bouřit a svolávat demonstrace. Ano, svolává demonstrace proti Benešové, kde mnozí demonstrující troubové ani nevědí, proč demonstrují. O lithiu nikdo ani necekne. Přitom kvůli němu by měly být stotisícové demonstrace. A Babiš s Kalouskem nám budou hrát komedii, jací jsou nepřátelé, asi stejní, jako jejich europoslanci při hlasování ve prospěch euromarxistů v německé EU.

Oligarcha Babiš samozřejmě musí odvést pozornost od největšího kšeftu od vzniku republiky v roce 1918 a také od nepříliš inteligentního a trapně průhledného článku Charanzové o mém lhaní a od hlasování svých europoslanců proti naší republice a občanů. Paní Charanzová to opravdu přehnala s arogancí, když si myslela, že Češi jsou tupé opice, které si nenajdou přehledy hlasován v Bruselu. Je to ukázka přístupu polituků ANO k voličům. Nejen politiků ANO. A je zde komedie s lentilkami, protože oligarcha neumí vypouštět inkoust ve vodě, ani nic jiného na suchu. Nic nového, za dvojí kvalitu potravin se schovávala už soudružka Konečná, aniž by se pochlubila svým hlasováním při africké deklaraci.

Evropa se hroutí pod afroislámskou invazí, ekonomika klopýtá, státy se zadlužují, republika je německou kolonií, bruselská byrokracie se mění v německou totalitu, svoboda projevu se začíná rozplývat, politické neziskovky terorizují vlastence, z ČT a Seznamu se valí Sorosova protinárodní propaganda, školství je v rozkladu, děti pod přímým ohrožením pedofilů, celá společnost pod tlakem úchyláků, jaderná válka na spadnutí, bilionové zásoby lithia se prodají za cenu daru. A oligarcha řeší lentilky, konzervy a colu, nejdůležitější témata před volbami. Jen aby odvedl pozornost. Seznam mu k tomu samozřejmě udělal reklamu a vyrobil z něho takového hrdinu, tvrdého a nekompromisního a obhájce českých zájmů, že by mu Gabčík, Kubiš i Fajtl mohli jen závidět. Hrdina, který tvrdě a nekompromisně brání naši zem a naše občany. Oligarcha vyrobil sobě i Charanzové lentilkové šaty, ale stále je pod nimi vidět nechutná pravda. Vítejte ve světě euromarxistické propagandy pro prázdné hlavy, drzé lži a komedie. Euromarxista Goebels, který se prohlašoval za socialistu, by byl svými učedníky v Bruselu, Berlíně i Praze nadšen.

Kdyby Charanzová, Dlabajová, Jourová a Telička neuspěli v boji o koryta, určitě je zaměstná německý Kaufland, když tak ohnivě slouží německé euromarxistické EU. Europoslankyně se svými neupřímnými úsměvy u pokladen. Bojovník za naše zemědělství Telička, který má reklamu pomalu i na každém veřejném WC s potící se pleší, cvičící s rudlem naloženým přepravkami s polským masem a ovocem, opatřenými nápisem: Vyrobeno Agrofert-Česká republika. Pravý bojovník za české zájmy, jak hlásá jeho prolhaná reklama. Stačí připomenout katastrofální přístupové podmínky, které dojednal ještě jako nominant ČSSD a vydatně poškodil naše zemědělství. Máte-li rádi polské maso a ovoce a Babišovu ekologickou řepku a pochutiny z jeho fabrik, dejte hlasy ANO, nebo Teličkovu Hlasu (cizáckých zájmů). Oligarcha by to mohl profesně zkusit v ZOO, kde kdysi hrál komedii o kydání hnoje s úžasnou pražskou primátorkou Krnáčovou. Konečně by jednou dělal něco užitečného v zemědělství. Místo rozhazování cizích lentilek by měl předvádět kvalitu svých produktů.

Stanislav Motl napsal roku 2003 skvělou knihu „Kam zmizel zlatý poklad republiky.“ Vyplývá z ní, že jsme se dostali mezi rozvojové země. V současnosti má nové žhavé téma „Kam zmizelo české lihtium.“

Kdo tady lže, zda já, nebo europoslankyně Charanzová dávám k posouzení čtenářům. Pokud by se článek někde zasekl a vyšel po volbách, nebo nevyšel vůbec, nenadávejte redakci PL. Nemají to s euromarxisty a oligarchy lehké. Najdete jej mimo jiné, opět na „martin koller právě dnes“.